Zestaw ASG

Zestaw ASG

23 września 2015Zespół Ha3o

Dla wszystkich zaangażowanych w działania ASG mamy wyjątkowa ofertę. Przygotowaliśmy:

ZESTAW ASG 

wszystkie najważniejsze produkty osobistego wyposażenia związanego z działalnością ASG.


Zestaw zawiera:

- Gogle balistyczne Revision Military

Proponujemy komplet Desert Locust Deluxe Kit w dwóch wariantach z szybką żółtą lub vermillon (pomarańczową). Każdy zestaw zawiera podstawowe szybki – przezroczystą oraz przyciemnianą, a także etui na gogle oraz wszystkie szybki. Ramka gogli (koloru czarnego) z regulowanym paskiem posiada ochronną skarpetę i pasuje do zakładania zarówno z kaskami jak i bezpośrednio na głowę.

O goglach możecie przeczytać w artykule na WMASG.pl.


- Okulary balistyczne Revision Military

Dla wszystkich, którzy od gogli wolą okulary mamy niezawodny model Sawfly MAX również w wariancie Deluxe Kit - z szybką żółtą lub vermillon (pomarańczową) oraz przezroczystą i przyciemnianą. Okulary Sawfly występują z dwoma rodzajami szkieł: standardowymi oraz przedłużanymi typu MAX. Każdy może wybrać model wygodniejszy dla siebie. Zdecydowaną przewagą tych okularów jest także to, że posiadają one rozmiary (Small, Regular, Large)

Dla zainteresowanych- recenzję okularów opracował portal equppied.pl.


Jak wiadomo ochrona oczu jest niezwykle istotna, jednak nie zależy zapominać także o ochronie głowy i reszty ciała.

- Kask PROTEC Ace Wake Rescue

Zapewnia ochronę głowy na wysokim poziomie. Lekki kask ochronny jest niezwykle popularny w sportach ekstremalnych, a także używają go Operatorzy Jednostek Specjalnych. Sprawdza się w każdych warunkach – od wodnych po górskich, a jego uniwersalność gwarantuje maksymalnie szerokie spektrum zastosowań.


- Ochraniacze na kolana ArcTeryx

Chronią stawy podczas dynamicznych akcji. Wygodne, nie krępują ruchów.


-Plecaki Karrimor SF

Mamy także do zaoferowania szeroką gamę plecaków Karrimora SF. Militarna wersja kultowego Karrimor wyróżnia się na rynku produktów wojskowych swoją jakością i wytrzymałością. O liniach plecaków, kolorystyce i zastosowaniu plecaków możecie przeczytać w osobnym artykule. My polecamy:

Zasobnik Hydracyjny, który był ostatnio nagrodą specjalną w zawodach GROM Challenge 2015 

Plecak Sabre 45 – niezwykle uniwersalny plecak o szerokim zastosowaniu


- Znaczniki indywidualne Adventure Lights

Światła Guardian firmy Adventure Lights to jedne z najbardziej odpornych produktów tego typu na rynku. Są wodoszczelne, wstrząsoodporne i wytrzymałe przy kontakcie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, pyłami czy piaskiem. Światło zapewnia przynajmniej 50 godzin świecenia, w dwóch trybach świecenia: ciągłym oraz błyskowym. Występuje kilka zestawów świateł różniących się uchwytami, dzięki którym znacznik można w niezwykle uniwersalny sposób mocować do plecaków, kasków, hełmów lub bezpośrednio do kończyn. Dostępne jest 5 kolorów świateł – białe, pomarańczowe, czerwone, zielone, niebieskie, czyli wszystkie najbardziej uniwersalne kolory.


- Znaczniki APALS

APALS (All Purpose Adhesive Light Strips) to jednorazowe, cienkie paski z diodami LED, które mogą być użyte do oznaczenia praktycznie wszystkiego. Ze względu na mocowanie na taśmę dwustronną jest niezwykle uniwersalny. Aluminiowa powłoka, w dzień połyskuje sprawdzając się jako dodatkowy sygnalizator (lusterko). Paski LED występują w 5 kolorach.


- Światła chemiczne

Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości świateł chemicznych.  Mają one szerokie zastosowanie jako markery świetlne, osobiste oświetlenie nocne, oznaczenie osób lub pomieszczeń. Znaczniki chemiczne mogą być używany w przestrzeni otwartej, zamkniętej a nawet pod wodą. Dodatkowo nie wydzielają ciepła podczas emisji światła. Produkty nie zawierają substancji szkodliwych oraz toksycznych.Wszystkim zainteresowanych ofertą proponujemy rabaty!


Przy zakupie 1-2 produktów – zapewniamy 5% RABATU.

Na stronie ha3o.pl użyj kodu: zestawASG-HA3O


Przy zakupie 3 lub więcej produktów – 10% RABATU.

Na stronie ha3o.pl użyj kodu: zestawASG-HA3O>3


Zapraszamy do sklepu!


Oferta obowiązuje do 11.10.2015 roku lub wyczerpania zapasów!