“Zapewnij sobie komfort i ciepło nawet w najniższych temperaturach.”

“Zapewnij sobie komfort i ciepło nawet w najniższych temperaturach.”

10 października 2017Zespół Ha3o

“Zapewnij sobie komfort i ciepło nawet w najniższych temperaturach.” 30seven

30seven® jest światowym ekspertem w produkcji ogrzewanej odzieży outdoorowej  i profesjonalnej. Firma założona w 2006 roku, siedzibę swoją posiada w Belgii. Tam też wytwarzane są produkty (zaledwie ich część wytwarzana jest w innych krajach europejskich) oraz cała technologia Nova Heat. Ponad tysiąc przedstawicieli w ponad 13 krajach europejskich sprzedaje ogrzewającą odzież 30seven®. Nie ma dużej konkurencji dla odzieży 30seven®

Nasze produkty grzejące są niezastąpione, niezależnie czy lubisz spacerować, jeździć na nartach, jeździć na motocyklu, polować, łowić ryby, czy uprawiać dowolny inny sport na świeżym powietrzu. Nasza elektrycznie ogrzewana odzież 30seven® została przetestowana przez profesjonalnych kolarzy, którzy przekonali się o korzyściach płynących z jazdy na rowerze bez uczucia chłodu.

"Kolarstwo to jedna z moich ulubionych dyscyplin, zarówno latem jak i zimą. Jednak zawsze miałem kłopot z uczuciem zimna dłoni i stóp podczas długich, zimowych wycieczek przez Flandrię. Miałem pomysł  stworzenia własnych podgrzewanych rękawiczek i wkładek, zasilanych przez małe, lekkie baterie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w rozwoju produkcji podgrzewanych foteli samochodowych, zaprojektowałem  pierwszy na świecie bezpieczny i trwały system ogrzewania Nova heat®"

Pol Speleers, współzałożyciel 30seven®