Targi MSPO 2017

Targi MSPO 2017

18 września 2017Zespół Ha3o

Początek września, jak co roku, był dla nas niesamowicie pracowity. Nie mogło zabraknąć nas na targach branży zbrojeniowej MSPO 2017.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie tego typu w kraju, a zarazem liczące się na arenie międzynarodowej. 
Tegoroczna, XXV już edycja, odbyła się w dniach 5-10 września. Przedstawiciele 27 krajów świata wystawili łącznie 618 stoisk. Jubileuszową, przedłużoną o weekend ze wstępem wolnym,  imprezę odwiedziło blisko 40 000 zwiedzających.
Tym bardziej nam miło, że już po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym na rynku militarnym wydarzeniu. Cieszy nas, że zarówno Cywili jak i Wojskowych bardzo interesowały nasze okulary i gogle firmy Revision Military. Tej samej firmy nowością na naszym stoisku był ultralekki hełm Caiman. Równie ogromnym zainteresowaniem cieszyły się produkty (wysokiej jakości spodnie, kurtki, bielizna oraz akcesoria tj. czapki, skarpety czy rękawiczki) szwedzkiej firmy Taiga, która w końcu postanowiła otworzyć się również na nasz rynek. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.