Targi MSPO 2015

Targi MSPO 2015

14 września 2015Zespół Ha3o

Początek września był dla nas bardzo pracowity. Poza Grom Challenge, o którym możecie przeczytać w oddzielnym artykule, byliśmy też na targach branży zbrojeniowej.
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie tego typu w kraju, a zarazem wydarzenie liczące się na arenie międzynarodowej. Dzięki swojej randze impreza ściąga liczne rzesze Wystawców z wielu krajów Europy oraz Świata. W tym roku na terenie hal Targi Kielce, gdzie impreza miała miejsce zaprezentowały się reprezentacje takich krajów jak m.in. Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, Izrael, Włochy, Japonia, Litwa, Luksemburg, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Turcja, Ukraina, USA oraz Norwegia, która w tym roku była gościem honorowym targów.
Tegoroczna edycja – XXIII MSPO, odbyła się w terminie 1-4 września i pobiła wiele dotychczasowych rekordów. Zaprezentowało się na niej najwięcej wystawców, na największej powierzchni. Przedstawiciele 30 krajów świata wystawili łącznie 568 stoisk. W wydarzeniu wziął udział Prezydent RP oraz zagraniczne delegacje z 58 krajów. Przez 4 dni trwania imprezy Targi odwiedziło blisko 20 000 zwiedzających.
Tym bardziej nam miło, że już po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym na rynku militarnym wydarzeniu. Cieszy nas, że zarówno Cywili jak i Wojskowych bardzo interesowały nasze okulary i gogle firmy Revision Military, a także plecaki Karrimor SF. Zwracały też uwagę produkty chłodzące HyperKewl, które do tej pory były rozpoznawalne głównie na rynku Cywilnym.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.