Ręcznik chłodzący KEWL TOWEL PRO

Ręcznik chłodzący KEWL TOWEL PRO

22 września 2015Zespół Ha3o

Lato już powoli dobiega końca, ale to nie oznacza, że powinniśmy zapomnieć (aż do przyszłego sezonu) o chłodzeniu w technologii HyperKewl!

Wszystkim, którzy pozostają aktywni sportowo przez cały rok chcemy przedstawić innowacyjny produkt jakim jest ręcznik chłodzący KEWL TOWEL PRO. To doskonałe połączenie sprawi, że każdy trening będzie przyjemniejszy i bardziej komfortowy.

Ręcznik działa dwukierunkowo. Wykonany jest z chłonnego materiału, który zapewni możliwość wytarcia spoconych części ciała. Dodatkowo tkanina posiada pełne właściwości chłodzące, jak wszystkie produkty wykonane w technologii HyperKewl, o której możecie poczytać w osobnym artykule.

Produkt jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy zanurzyć go w wodzie, aby aktywować jego działanie chłodzące. Ręcznik można przechowywać wilgotny lub pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Wtedy materiał zesztywnieje, jednak ponowny kontakt z wodą przywróci jego właściwości. Ręcznik można prać ręcznie lub w pralce, wyłącznie lekkimi detergentami. Nie należy go suszyć maszynowo.

Jak widać użytkowanie produktu jest bardzo proste, a korzystanie z produktu może zwiększać efektywność treningu. Jeżeli zimę planujesz spędzić na siłowni, uprawiając fitness bądź grając w tenisa na kortach krytych to może być produkt dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą KEWL TOWEL PRO!  Skusić mogą dwa kolory ręcznika- modny różowy oraz bardziej uniwersalny niebieski!