Okulary Revision Sawfly

Okulary Revision Sawfly

28 września 2015Zespół Ha3o

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszą się okulary typu Sawfly chcielibyśmy ułatwić Państwu zapoznanie się charakterystyką Revision Sawfly.

Okulary Sawfly występują w 3 rozmiarach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do profilu twarzy.  W załączonych kartach prezentowana jest rozmiarówka. Stworzenie rozmiarówki dla okularów balistycznych daje temu modelowi okularów zdecydowaną przewagę na rynku. Jest to bowiem jedyny na rynku ochrony balistycznej wzroku model podzielony na rozmiary. Wydłużane zauszniki, które można zablokować w 4 pozycjach sprawiają, że można wyeliminować efekt uciskania przy długotrwałym użytkowaniu. Dodatkowo ramka wykonana jest z miękkiego, miłego w dotyku tworzywa.

Okulary Sawfly występują w dwóch typach – standardowym oraz MAX WRAP, który charakteryzuje się przedłużanymi szybkami bocznymi.  Warto zaznaczyć, że do ramki danego rozmiaru pasują zarówno szkła standardowe jak i  wydłużone- MAX. Dzięki temu, swoje okulary możemy, według własnych preferencji, idealnie dopasować do panujących warunków atmosferycznych. Szeroki wachlarz szyb o różnorodnych właściwościach zapewnia komfort widzenia w każdych warunkach. Charakterystyka właściwości szkieł dostępna jest na karcie katalogowej.

Okulary zapewniają pełną ochronę balistyczną, odpowiada normom amerykańskim, oraz europejskim. Są odporne na zarysowania oraz różnorodne środki chemiczne , także DEET- silny środek odstraszający komary. Zapewniają 100% ochrony przed szkodliwymi promieniami UV-A, UV-B, UV-C. O charakterystyce okularów można przeczytać więcej na kartach katalogowych okularów.

Dla osób na co dzień używających okularów korekcyjnych ciekawym rozwiązaniem będzie zastosowanie, dostępnych dodatkowo, nakładek korekcyjnych Rx Carrier. Nakładki tego typu pasują do większości modeli produktów ochrony wzroku Revision Military. Nakładkę wystarczy zanieść do optyka, który wstawi odpowiednie szkła korekcyjne, a następnie zamontować ją na nosku okularów i już zawsze można będzie cieszyć się ochroną balistyczną, nie zakłócając  konieczności korekcji wzroku.

Okulary można kupować w wariancie Basic, który zawiera ramkę z jedną szybką oraz miękkie etui, a także w różnych zestawach. Pierwszy z nich: Sawfly U.S. Military Eyewear Kit (tzw. Essential) zawiera szybkę przezroczystą oraz przyciemnianą. Wariant Deluxe wzbogacony jest o szybę o wysokim kontraście w kolorze żółtym, natomiast Shooter’s z szybą pomarańczową/ vermillon. Dodatkowo można kupować osobno pojedyncze szyby oraz ramkę.


Zapraszamy do zgłębienia oferty okularów Revision Sawfly. Są to produkty najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe i niezwykle uniwersalne. Poza zastosowaniem militarnym, nadają się do ASG, Paintball’a, a także do każdej aktywności sportowej.