Ogrzewacze Heat Pax

Ogrzewacze Heat Pax

8 października 2015Zespół Ha3o

Jeszcze ciągle mamy piękne słońce za oknem jednak z dnia na dzień robi się coraz chłodniej. Nie musimy przypominać jak niekorzystny wpływ na człowieka ma zimno. Zachowanie komfortu termicznego jesienią oraz nadchodzącą zimą, a także zawsze gdy wyjeżdża się w rejony, w których panuje ostry klimat jest niezwykle ważne. Poza standardowym już  stosowaniem odzieży termoaktywnej, najwyższej jakości okryć wierzchnich oraz dobrej jakości obuwia chcielibyśmy zaproponować Państwu ogrzewacze termiczne.

W ofercie naszej firmy są doskonałej jakości ogrzewacze HEAT PAX. Są one bardzo wydajne, działają przez długi okres czasu oraz są wyjątkowo proste w użyciu. Substancja grzewcza zawarta w ogrzewaczu aktywowana jest poprzez kontakt z powietrzem. Dzięki temu ogrzewacz chemiczny możemy użyć w każdym momencie, w  którym zdecydujemy, że jest to potrzebne. Ogromną zaletą jest także to, że w dowolnym momencie możemy dezaktywować działanie Heat Pax'a. Zwyczajnie wystarczy odciąć dopływ powietrza do ogrzewacza, na przykład zamykając go w szczelniej siatce. Dzięki tej właściwości możemy znacząco wydłużyć czas działania ogrzewacza. W zależności od modelu Heat Pax'y gwarantują 5, 8 lub nawet 20 godzin realnego grzania. Nie ma konieczności wygotowywania produktu po każdym użyciu, jak to było w przypadku ogrzewaczy poprzedniej generacji za bardzo zwiększa uniwersalność zastosowań ogrzewacza.

Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą grzewczą Heat Pax! Poza wkładami termicznymi mamy także asortyment odzieży dedykowany ogrzewaczom. Nie daj się zaskoczyć zimnu!