Kryptek, PenCott i inne kamuflaże Karrimor SF. Historia firmy!

Kryptek, PenCott i inne kamuflaże Karrimor SF. Historia firmy!

6 sierpnia 2015Zespół Ha3o

W związku z sezonem urlopowym i wyjazdowym przedstawiamy szeroką ofertę doskonałej jakości plecaków firmy Karrimor SF. Te niezwykle wytrzymałe produkty militarnej linii powstały przez zapotrzebowanie na najlepsze produkty dla sił specjalnych (SF- Special Forces). Jednak tę jakością może cieszyć się każdy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Karrimora SF!


HISTORIA

Karrimor SF powstał w 1995 roku. Firma czerpie z najlepszych doświadczeń firmy Karrimor, która technologię produkcji plecaków doskonali już od 1946 roku. Natomiast, jak wspominaliśmy Karrimor SF, to połączenie doskonałej jakości plecaków z doświadczeniami militarnymi. Nowatorskie pomysły Dericka Golloba przyczyniły się do wdrożenia i produkcji serii asortymentu przeznaczonego dla sił specjalnych oraz jednostek organów ścigania.

Karrimor SF wyróżnia się na rynku produktów militarnych swoją jakością i wytrzymałością a co za tym idzie, na rynku Cywilnym okazuje się być praktycznie niezniszczalny, nadaje się na wszystkiego rodzaju wypady, biwaki, wycieczki czy surwiwale lub po prostu jako niezawodny plecak codziennego użytku. Procedury testowania produktów firmy obejmują bardzo rygorystyczne próby w trudnych i bardzo wymagających warunkach.

Efektem końcowym jest produkt spełniający najwyższe standardy, gdzie można polegać na każdym szwie, a Karrimor SF to w pełni samodzielna marka, która pod własnym logo produkuje niezwykle funkcjonalne plecaki o najwyższej jakości!

PRODUKTY

Firma Karrimor SF oferuje dwie linie produktów: SABRE oraz PREDATOR. Obie mają w swojej ofercie zróżnicowane plecaki o kilku rodzajach pojemności – od małych plecaków codziennych do plecaków o ładowności do 130 litrów. W produktach postawiony jest ogromny nacisk na wygodę użytkowania a także staranność wykonania. Plecaki wyposażone są w oddychające i bardzo wygodne systemy nośne, paski piersiowe z regulacją i szerokie szelki obszyte miękkim materiałem. Karrimor SF wykorzystuje najlepszej jakości zamki błyskawiczne YKK oraz bardzo trwałe, wodoodporne materiały (przede wszystkim Denier 600D oraz 1000D). Tkaniny te występują w czterech podstawowych kolorach: czarnym, piaskowym, oliwkowym zielonym oraz kamuflażu MultiCam. Występują także produkty w kamuflażu Kyptek oraz PenCott.

MODULARNOŚĆ

Największym atutem produktów jest możliwość ich modyfikowania, tak aby maksymalnie dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Karrimor SF stosuje system doczepiania modułów PLCE (Personal Load Carring Equipment) - bocznych modułów na suwak. Ten doskonale działający system to znak rozpoznawczy firmy, jednak w części plecaków stosuje się także system MODULAR- system troczenia MOLLE.  Dzięki obu rozwiązaniom można dowolnie zwiększać objętość plecaków, a także dostosowywać je do konkretnych potrzeb (danej wyprawy lub długości wycieczki). Plecaki wyróżnia także HYDRO, czyli możliwość mocowania systemu hydracyjnego.

INNE PRODUKTY

Karrimor SF może także poszczycić się szeroką gamą akcesoriów, takich jak wodoszczelne worki, torby, walizki, taktyczne kamizelki i pasy biodrowe czy różnego rodzaju opakowania na notatki czy wodoszczelne pokrowce na dokumenty. Dzięki tej szerokiej ofercie produkty, które wyrosły z oferty typowo militarnej, nadadzą się zarówno do użytku profesjonalnego podczas wszelkiego rodzaju akcji bojowych jaki i podczas działalności cywilnej.


Firmie przyświeca motto: Weźmiesz więcej!