Grom Challenge 2015

Grom Challenge 2015

10 września 2015Zespół Ha3o

5 września w Czerwonym Borze odbyły się III edycja GROM Challenge. Jest to ekstremalny bieg terenowy podczas którego trzeba przebyć dystans około 25 kilometrów i pokonać wiele przeszkód naturalnych oraz sztucznych, a także zrealizować zadania wyznaczone im na trasie.

Wszystko to na terenie byłego poligonu wykorzystywanego przez jednostkę specjalną GROM, pod czujnym okiem Instruktorów GROM GROUP. W biegu startują 2-osobowe zespoły. Zawodnicy w grupie muszą sobie pomagać i liczy się wynik drużyny.

Zamieszczamy krótką galerię zdjęć z tego wydarzenia oraz zapraszamy na naszego Facebook’a, gdzie udostępniona jest pokaźna fotorelacja. Z aparatem udało nam się dotrzeć jedynie do kilku przeszkód, ale podczas całej trasy zawodnicy musieli wspinać się i opuszczać na linie, pokonywać przeszkody wodne i bagna, przeskakiwać nad wysokimi przeszkodami, czołgać się pod pojazdami, forsować przeszkody z bali słomy i wiele, wiele innych. 

Ideą zawodów „jest popularyzacja służby wojskowej, patriotyzmu i unikalna szansa doświadczenia wybranych elementów prawdziwej selekcji na trasie przygotowanej przez komandosów GROM.”

Postanowiliśmy, już kolejny raz, włączyć się w to wydarzenie i ufundować nagrody specjalne – dla najlepszej pary mieszanej oraz dla najstarszego zespołu. Dla zwycięzców w obu kategoriach ufundowaliśmy zasobniki hydracyjne firmy Karrimor SF. Mamy nadzieję, że będą świetnie służyć podczas treningów oraz kolejnych biegów terenowych!

Doceniamy jednak wszystkich zawodników, których zdecydowali się na pokonanie tej morderczej trasy! Każdy uczestnik biegu utrzymał u nas pakiet startowy z wyposażeniem surwiwalowym. Podczas imprezy wystawiliśmy się z naszym stoiskiem, gdzie wszystkim chętnym prezentowaliśmy nasz asortyment.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim Uczestnikom!

Zapraszamy za rok! My na pewno będziemy :)